Aukcja charytatywna krzeseł z lat 60. XX w. z wystawy Obcy w domu. Wokół Marca ‘68 (wyniki)

24 września 2018, godz. 19:00

Fotel typ 366 lata 60. XX w.

Powiatowa Spółdzielnia Usług Wielobranżowych "Węgierka" w Przasnyszu, proj. Józef Chierowski

drewno, tkanina, 70 x 61,5 x 60 cm

Cena wylicytowana: 2 800
Stan zachowania
Nowa tapicerka. Odpryski lakieru.
Projekt z 1962 r.

ID: 63846