Aukcja charytatywna krzeseł z lat 60. XX w. z wystawy Obcy w domu. Wokół Marca ‘68 (wyniki)

24 września 2018, godz. 19:00

Krzesło typ 299 B-XBJ lata 60. XX w.

Gościcińska Fabryka Mebli, Gościcino

drewno, tkanina, 77 x 41 x 47 cm

Cena wylicytowana: 600
Stan zachowania
Współczesna tapicerka. Przetarcia i odpryski lakieru.

ID: 63869