Aukcja charytatywna krzeseł z lat 60. XX w. z wystawy Obcy w domu. Wokół Marca ‘68 (wyniki)

24 września 2018, godz. 19:00

Krzesło w typie „muszelka” lata 60. XX w.

Polska?

drewno, tkanina, 84 x 44,5 x 48,5 cm

Cena wylicytowana: 500
Stan zachowania
Współczesna tapicerka. Przetarcia i odpryski lakieru.
Polska?

ID: 63859