Aukcja charytatywna krzeseł z lat 60. XX w. z wystawy Obcy w domu. Wokół Marca ‘68 (wyniki)

24 września 2018, godz. 19:00

Fotel typ 300-123 lata 60. XX w.

Bystrzyckie Fabryki Mebli, Bystrzyca, proj. Mieczysław Puchała

drewno, tkanina, 84 x 55,5 x 59 cm

Cena wylicytowana: 1 100
Stan zachowania
Współczesna tapicerka. Przetarcia i odpryski lakieru.

ID: 63857