Aukcja charytatywna krzeseł z lat 60. XX w. z wystawy Obcy w domu. Wokół Marca ‘68 (wyniki)

24 września 2018, godz. 19:00

Krzesło typ 124 lata 60-te XX w.

Radomszczańskie Zakłady Przemysłu Drzewnego, Radomsko

drewno, tkanina, 77 x 43,5 x 46 cm

Cena wylicytowana: 500
Stan zachowania
Współczesna tapicerka. Przetarcia i odpryski lakieru.

ID: 63855