ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)

20 grudnia 2018, godz. 19:00
47

Wacław Tracewski
(1865 - 1904)

Wyjazd na polowanie

olej/płótno, 32 x 48 cm

sygnowany l.d.: 'W. TRACEWSKI'

Cena wylicytowana: 3 000
Estymacja: 4 000 - 6 000

ID: 63687