ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)

20 grudnia 2018, godz. 19:00

Jacques Gotko
(1900 Odessa - 1944 Oświęcim)

Leśna droga, 1923 r.

olej/płótno, 38 x 46 cm

sygnowany i datowany wewnątrz kompozycji: 'Jgotko | 23'

na krośnie malarskim nalepka francuskiej firmy ramiarskiej DELF

Cena wylicytowana: 10 000
Estymacja: 12 000 - 16 000

ID: 65863