ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)

20 grudnia 2018, godz. 19:00

Pinchus Krémegne
(1890 Żołudek k. Nowogródka - 1981 Ceret)

Martwa natura z bakłażanem i karczochami

olej/płótno, 33 x 41 cm

sygnowany p.d.: 'Kremegne'

na odwrociu dedykacja autorska: 'a Marguerite | P. Kremegne | Paris (nieczytelnie)'

Cena wylicytowana: 16 000
Estymacja: 18 000 - 24 000

ID: 65872