ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)

20 grudnia 2018, godz. 19:00

Zofia Schomberg-Szymberska
(1884 Warszawa - 1943 Aix-les-Bains)

"Pejzaż polski, Wierzbiany" ("Paysage polonais, Wierzbiany"), 1930-1940

olej/płótno, 46 x 55 cm

sygnowany monogramem l.d.: 'ZS'

na odwrociu opis autorski: 'Sophie de Schomberg | Szymberska | Paysage polonais | -Wierzbiany-' oraz fragment nalepki wystawowej

Cena wylicytowana: 8 000
Estymacja: 10 000 - 14 000
- kolekcja prywatna, Warszawa

ID: 65871