ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)

20 grudnia 2018, godz. 19:00

Maurice Blond
(1899 Łódź - 1974 Clamart we Francji)

Martwa natura z dzbanem

olej/płótno, 38 x 47 cm

sygnowany l.g.: 'M. Blond'

Cena wylicytowana: 4 200
Estymacja: 5 000 - 7 000
Artysta urodzony w Łodzi. Studiował początkowo w Warszawie malarstwo i matematykę. Wyjechał najpierw do Berlina, a od 1924 roku mieszkał na stałe w Paryżu. Malował sceny figuralne, martwe natury, pejzaże, widoki uliczek i zaułków Paryża.

ID: 61328