ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)

20 grudnia 2018, godz. 19:00

Jakub Zucker
(1900 Radom - 1981 Nowy Jork)

Pejzaż miejski

olej/płótno, 51 x 61,5 cm

sygnowany p.d.: 'J. Zucker'

Cena wylicytowana: 7 500
Estymacja: 9 000 - 14 000

ID: 63228