ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)

20 grudnia 2018, godz. 19:00

Jakub Zucker
(1900 Radom - 1981 Nowy Jork)

Martwa natura kwiatowa, około 1950 r.

olej/płótno, 54 x 44 cm

sygnowany p.g.: 'J. Zucker'

na krośnie malarskim papierowa nalepka nowojorskiej galerii Lilac Gallery oraz dwie pieczątki galerii

Cena wylicytowana: 7 000
Estymacja: 7 000 - 12 000
- Lilac Gallery, Nowy Jork
- Jacques Zucker Rediscovered, Lilac Gallery, Nowy Jork, 2 grudnia 2015 - 17 luty 2016
- Jacques Zucker Rediscovered, kat. wyst., Lilac Gallery, Nowy Jork, il. (nlb.)

ID: 61721