ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)

20 grudnia 2018, godz. 19:00

Leon Szpądrowski
(1870 - 1950)

Pejzaż z sosnami, 1899 r.

olej/płótno, 56 x 74,5 cm

sygnowany i datowany l.d.: 'LSzpądrowski | 1899 rok'

Cena wylicytowana: 4 000
Estymacja: 4 000 - 7 000

ID: 60941