18 grudnia 2018, godz. 19:00

Agnieszka Borkowska
(ur. 1978)

Niepewność, 2018 r.

olej/płótno, 41 x 55 cm

sygnowany p.d.: 'AGNIESZKA BORKOWSKA'

na odwrociu opisany: 'Agnieszka Borkowska 2018'

Cena wylicytowana: 1 400
Absolwentka w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Prace w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą (Niemcy, Francja, Holandia, Anglia, Rosja, Chiny) oraz w MN w Gdańsku. Od 2008 współpracuje z galerią Sandhofer (Austria). Wybrane wystawy: 2016 - „Proste historie”, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot; 2013 - wystawa malarstwa, Glasbau e.V., Pfarrkirchen (Niemcy); 2010 - targi sztuki w Insbruku, Galeria Sandhofer, Austria; 2010 - wystawa zbiorowa „123 Ich suche, International Contemporary Art Exhibition 2010 FOCUS EUROPA, Plesenburg Castle , Kulumbach (Niemcy); 2008 - wystawa zbiorowa wybranych prac z Triennale Polskiego Malarstwa, Galéria umelcov Spiša v Spišskej Novej Vsi, Spišská Nová Ves (Słowacja); 2006 - wystawa finalistów konkursu „Obraz roku 2005”, Art & Business, Hotel Europejski Warszawa.

ID: 65846