18 grudnia 2018, godz. 19:00

Joanna Woźny
(ur. 1991, Kraków)

Marginesy, 2016 r.

akryl, tusz/płótno, 100 x 85 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'JOANNA WOŹNY 2016'

Cena wylicytowana: 1 200
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na Wydziale Malarstwa. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, poezją minimalistyczną, fotografią i instalacją. Uczestniczka kilkunastu wystaw zbiorowych, wystawa indywidualna - 'You can’t imagine how much fun we’re having' - w Pracowni Duży Pokój w Warszawie, 2018. Laureatka Projektu Artysta - Zawodowiec Fundacji Sztuki Polskiej ING 2017. Finalistka Grand Prix im. Franciszki Eibisch 2017. Uczestniczka II edycji Sejsmografu 2017. Zajmuje się badaniem wpływu języka werbalnego na współczesny język wizualny.

ID: 65721