18 grudnia 2018, godz. 19:00

Magdalena Laskowska
(ur. 1985, Warszawa)

Malina na plaży, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘”Malina na plaży” | 81 x 100 cm, olej alkidowy | 2018 LASKOWSKA’

Cena wylicytowana: 1 800
Ukończyła Malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 2011.Prace m.in. w kolekcjach prywatnych Pana Prezydenta Rep. Fed. Niemiec a.D. p. prof. dr Horsta Koehlera, mecenasa sztuki P. Krzysztofa Musiała ( galeria aTAK) oraz w publicznej kolekcji Sztuki Współczesnej Muzeum Narodowego w Gdańsku. Najważniejsze konkursy i nagrody: 2011 - laureatka Konkursu i Przeglądu Malarstwa Młodych Promocje 2011 w Legnicy (I. Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego), 2011 - finalistka Konkursu o Artystyczną Nagrodę Siemensa edycja 2011, Warszawa, 2012 - finalistka 24. Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Szczecin, 2012 - finalistka konkursu ,, Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie ’’, Poznań, 2013 - finalistka 41. Biennale Malarstwa Bielska Jesień, finalistka 9.T. M. F. M., Toruń, 2016 - finalistka 10. Triennale Małych Form Malarskich, Toruń, finalistka 25. Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Szczecin, laureatka wyróżnienia 1. Pomorskiego Biennale Sztuki Młodych Potok Sztuki, Sopot, 2017 - finalistka 43. Biennale Malarstwa ,,Bielska Jesień'', Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała, 2018 - finalistka 6. Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Artystów im. Mariana Michalika, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa, finalistka III. Ogólnopolskiego konkursu Malarskiego im. L. Wyczółkowskiego, Galeria Miejska BWA, Bydgoszcz. Wybrane wystawy: 2017 - indywidualna "Zawsze jest teraz’’, Galeria 101 Projekt, Warszawa, zbiorowa WARSCHAU IST FEMININ!, Dom i Wieża Krakowska, Norymberga, Niemcy, 2016 - zbiorowa WARSCHAU IST FEMININ!, galeria Neukollner Leuchtturm, Berlin; Centrum wystawowe Konsulatu Generalnego RP, Monachium; Galeria Altes Pfandhaus, Kolonia, Niemcy.

ID: 65146