18 grudnia 2018, godz. 19:00

Magdalena Laskowska
(ur. 1985, Warszawa)

Malina na plaży, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘”Malina na plaży” | 81 x 100 cm, olej alkidowy | 2018 LASKOWSKA’

Cena wylicytowana: 1 800
Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Miała trzy wystawy zbiorowe: 2010 - Warszawa, 2011 - Niemcy, 2011 - Legnica. Finalistka konkursu dla studentów ASP "Francja w moich oczach". Zajmuje się malarstwem sztalugowym, zwłaszcza pejzażem oraz ilustracją książkową.

ID: 65146