18 grudnia 2018, godz. 19:00

Paulina Włostowska
(ur. 1987, Warszawa)

Moduł 3, 2014 r.

gwasz, olej/płótno, 50 x 50 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Moduł 3 | Paulina Włostowska | 2014’

Cena wywoławcza: 1 000
W 2012 uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa w pracowni profesora Jarosława Modzelewskiego oraz specjalizacji z tkaniny tradycyjnej w pracowni profesor Doroty Grynczel. W trakcie studiów odbyła rezydencję w Fundacji Bilbao Arte na rok 2010/11. Od 2014 współtworzy w ramach kolektywu artystycznego Grupy Jest.

ID: 65578