18 grudnia 2018, godz. 19:00

Sebastian Skoczylas
(ur. 1979, Lublin)

Odbicie, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Odbicie | Sebastian Skoczylas | 2018'

Cena wylicytowana: 24 000
Dyplom uzyskał w 2004 roku w pracowni prof. Piotra Błażejewskiego na wydziale malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, wcześniej Państwowe Liceum Sztuk Pięknych w Lublinie. Wystawy zbiorowe oraz indywidualne m.in. w warszawskiej Galerii Elektor, Centrum Olimpijskim, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wyróżniony w 2004 roku w konkursie Fundacji im. Franciszki Eibish.

ID: 65439