18 grudnia 2018, godz. 19:00

Katarzyna Jurczenia
(ur. 1986)

Przepaść , 2018 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Jurczenia | 2018’

Cena wywoławcza: 1 000
Katarzyna Jurczenia jest inżynierem architektury wnętrz, grafikiem, web designerem, artystą wizualnym i trenerem w dziedzinie programów komputerowych. Swoje umiejętności udowodniła już nie raz pracując jako Web Graphic Designer w różnych agencjach reklamowych. Jest twórczynią własnej marki ILOBAHIE.

ID: 65668