18 grudnia 2018, godz. 19:00

Sonia Ruciak
(ur. 1987, Szczecin)

Z cyklu 'Możliwości', poliptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 180 cm

sygnowany na odwrociu: 'Ruciak S.' (każda część)

Cena wylicytowana: 1 300

ID: 65660