18 grudnia 2018, godz. 19:00

Sonia Ruciak
(ur. 1987, Szczecin)

Z cyklu 'Możliwości', poliptyk, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 180 cm

sygnowany na odwrociu: 'Ruciak S.' (każda część)

Cena wylicytowana: 1 300
Absolwentka Wydziału Malarstwa wrocławskiej ASP. Trzykrotna stypendystka Prezydenta miasta Szczecina (2005, 2006, 2007) oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2011/2012). Dyplom z Malarstwa oraz Projektowania Malarstwa w Architekturze i Urbanistyce nominowany do ogólnopolskiego konkursu „Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych 2012 roku” w Gdańsku.

ID: 65660