18 grudnia 2018, godz. 19:00

Klaudia Świątczak-Pjanka
(ur. 1988, Sieradz)

Parantela, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 120 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'K. Świątczak-Pjanka 2018 r'

Cena wylicytowana: 5 500
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa. Wyróżnienie z malarstwa przyznane przez Radę Wydziału Malarstwa w latach 2010-13. Wyróżnienie z rysunku przyznane przez Radę Wydziału Malarstwa w 2010 roku. 21 miejsce w Kompasie Młodej Sztuki w 2012 roku. Dyplom magisterski w 2013 roku z malarstwa prowadzony pod kierunkiem prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej oraz aneks z grafiki pod kierunkiem prof. Henryka Ożoga. W 2014 roku uzyskała wyróżnienie honorowe w konkursie malarskim im. Franciszki Eibisch.

ID: 65751