18 grudnia 2018, godz. 19:00

Agnieszka Figurska
(ur. 1971)

Metropolie 65, 2018 r.

akryl/płótno, 120 x 100 cm

sygnowany p.d.: 'Figurska'

Cena wywoławcza: 1 000
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W 1999 obrona dyplomu z wyróżnieniem w Pracowni Malarstwa prof. Wiesława Garbolińskiego, oraz w Pracowni Projektowania Ubioru prof. Andrzeja Nawrota. Obecnie zajmuje się malarstwem sztalugowym, pracą projektową i ilustratorską.

ID: 65808