18 grudnia 2018, godz. 19:00

Ilona Herc
(ur. 1972, Chrzanów)

Światła Wery, 2018 r.

akryl/płótno, 94 x 94 cm

sygnowany i datowany p.d.: '2018 | Ilona Herc'

na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "ŚWIATŁA WERY" | KRAKÓW 2018 r.'

Cena wywoławcza: 1 000
Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu. Jest absolwentką Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, filia w Cieszynie. W 1998 roku uzyskała dyplom z malarstwa w pracowni prof. Zygmunta Lisa. Wystawy indywidualne m.in.: 1998 – Kultur Caffé, Darmstadt (Niemcy); 2000 – Galeria hotelu 'Elektor', Kraków; 2001 – Schlossgarten Caffé &Gallery, Darmstadt (Niemcy); 2002 – 'Malarstwo', Galeria Miejska, Dębica; 2003 – "Malarstwo", Galeria Anna Iglińska, Kraków; 2004 – 'Zmienność', Galeria Za Szafą, Szczecin; 2007 – 'Malarstwo', Galeria Prezydencka, Szczecin; 2009 – 'Malarstwo', Galeria MCK, Mysłowice; 2010 – 'Malarstwo', Pałac Sztuki, Kraków oraz szereg wystaw zbiorowych; 2017 – 'Chwile', Regionalne Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Częstochowa.

ID: 65760