18 grudnia 2018, godz. 19:00

Joanna Sułek-Malinowska
(ur. 1969, Bielsko-Biała)

Kokietka, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 50 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2018r.'

na odwrociu opisany: 'Joanna Sułek-Malinowska | "Kokietka" | akryl 2018 r.'

Cena wywoławcza: 1 000
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej. Ukończyła studia artystyczno-pedagogiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach - filia w Cieszynie. Dyplom w 1995 pod kierunkiem dr Witolda Iwanka - praca teoretyczna oraz Alfreda Biedrawy - malarstwo. W swoich pracach przetwarza widziany obraz rzeczywisty za pomocą prostych form, zachowując wrażenie perspektywy powietrznej oraz światła i cienia. W jej obrazach bez względu na podejmowany temat główną rolę odgrywa kolor.

ID: 65498