Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

11 grudnia 2018, godz. 19:00
64

Komplet biżuterii w stylu biedermeier około poł. XIX w.

srebro pr. ~ 0,835, złocone, emalia wielobarwna, cytryny fasetowane, półperły, perły hodowlane, masa brutto: 152,18 g; wym. klipsy: 6 x 1,9 cm; dł.: naszyjnika: 46 cm; wym. zawiesia: 4,5 x 3,8 cm; brosza: 4,5 x 3,5 cm; dł. bransolety: 17 cm; pierścio

Cena wylicytowana: 9 000
Estymacja: 8 000 - 15 000

ID: ID: 65337, DB-5863