Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

11 grudnia 2018, godz. 19:00
61

Komplet biżuterii w stylu biedermeier: kolczyki i brosza około poł. XIX w.

Austria

kolczyki i brosza: srebro złocone, metal nieszlachetny, grawerowanie, emalia biała i kobaltowa, masa brutto: 8,80 g; wym.: kolczyków: 2,6 x 1,8 cm ; wym. broszy: 3,5 x 3,1 cm; dołączono etui

Cena wylicytowana: 3 500
Estymacja: 4 000 - 6 000

ID: ID: 65336, DB-5862