Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

11 grudnia 2018, godz. 19:00

Brosza art déco lata 20.-30. XX w.

Francja

platyna, złoto pr. 0,750, 30 rubinów szlifach carre, 60 diamentów w różnych szlifach ł. ~ 0,50 ct I-J/Si-P, masa: 7,64 g; wym.: 5,8 x 0,6 cm

Cena wylicytowana: 3 000
Estymacja: 5 000 - 10 000
Stan zachowania
1 diament uszkodzony

ID: ID: 65308, DB-5823