Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

11 grudnia 2018, godz. 19:00

Pierścionek diamentowy 2 poł. XX w.

platyna, 9 diamentów ł. ~ 3,25 ct (diament centralny ~ 1,20 ct), 4 diamenty w szlifach 8/8 ł. ~ 0,07 ct H-K/VS-Si, masa: 5,14 g, rozmiar: 13* * Rozmiary pierścionków można zmienić, rekomendujemy kontakt ze specjalistami Desa Biżuteria

Cena wylicytowana: 22 000
Estymacja: 28 000 - 40 000
Stan zachowania
1 diament wymieniony na nowy szlif bryl.

ID: ID: 65298, DB-5769