Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

11 grudnia 2018, godz. 19:00

Brosza art déco lata 20.-30. XX w.

platyna, złoto, 61 diamentów ł. ~ 3,50 ct H-J/VS-P, 2 szafiry w szlifach bagiet, masa: 12,74 g; wym.: 5 x 2 cm

Cena wylicytowana: 13 000
Estymacja: 15 000 - 25 000
Stan zachowania
1 szafir uszkodzony, 1 diament uszkodzony

ID: ID: 65309, DB-5824