Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

11 grudnia 2018, godz. 19:00

Wisior w formie dwóch serc XIX/XX w.

złoto pr. ~ 0,580, srebro, rozety diamentowe, 1 szafir ~ 0,20 ct, 2 diamenty ł. ~ 0,20 ct I-J/Si, masa: 5,15 g; wym.: 2 x 1,3 cm;

Cena wylicytowana: 3 200
Estymacja: 5 000 - 7 000
Stan zachowania
1 diament posiada wykruszenie, na odwrocie szkło (pęknięte)

ID: ID: 65329, DB-5853