Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)

11 grudnia 2018, godz. 19:00

Bransoleta- obróżka 1 poł. XX w.

srebro werbletowane, rozety diamentowe, masa: 20,09 g; dł. naszyjnika: 42 cm; dł. bransoletek: 19 cm i 22 cm; sygn.: '1026'

Cena wylicytowana: 9 000
Estymacja: 10 000 - 15 000

ID: ID: 65273, DB-5677