Sztuka Współczesna: Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)

27 listopada 2018, godz. 19:00

Sławek Pawszak
(ur. 1984, Warszawa)

Bez tytułu, 2013 r.

olej/płótno, 160 x 120 cm

sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: ‘SŁAWOMIR PAWSZAK BEZ TYTUŁU 2013’

Cena wylicytowana: 10 000
Estymacja: 10 000 - 14 000
W latach 2003-08 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Mieszka i tworzy w Warszawie. Brał udział w wystawach indywidualnych: Painter’s Dilemma, Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, Kalisz (2015), Nowe rzeczy, Dwie Lewe Ręce, Katowice (2014), Cannabis, whisky, ananas, BWA Warszawa, Warszawa (2014) Nowe prace, Galeria BWA , Zielona Góra (2012), Słowa wszystko szmacą, Czterdzieści stopni w cieniu, Galeria Czarna Pawszak feat. Przezwańska, (razem z Katarzyną Przezwańską) Galeria A, Warszawa (2009), Wystawa dyplomowa, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa (2008) Fragmentaryzm, Galeria Zakręt, Wydział Historii Sztuki Uniwersytet Warszawski (2007).

ID: 64476