Sztuka Współczesna: Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)

27 listopada 2018, godz. 19:00

Natalia Hirsz
(ur. 1991, Wejherowo)

Bez tytułu, 2014 r.

technika własna/płyta, 70 x 90 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Natalia Hirsz 2014 | Bez tytułu’

Cena wylicytowana: 2 600
Estymacja: 2 500 - 4 000
„Moje prace mają dotyczyć tego, co znajduje się pomiędzy przestrzenią, a tym co wewnątrz niej, tym przez co patrzymy z wewnątrz na zewnątrz i z zewnątrz do środka”.
Natalia Hirsz

ID: 65110