Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)

30 października 2018, godz. 19:00

Filiżanka z Napoleonem, 2 poł. XX w.

Limoges, Francja

porcelana, 5 x 7,5 cm, śr. spodka: 14,5 cm

na spodzie filiżanki znak wytwórni: 'NAPOLEON | premier | LIMOGES | CASTEL | FRANCE | 22 K GOLD', na spodzie spodka znak wytwórni: 'Rosenthal | SELB-BAVARIA'

Cena wylicytowana: 400
Estymacja: 300 - 500
Stan zachowania
- spodek dobierany

ID: 63148