Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)

30 października 2018, godz. 19:00

Emile Pinedo
(1840 Paryż - 1916 Paryż)

Napoleon Bonaparte

alabaster, mosiądz, 32 x 9,2 x 9,5 cm

sygnowany na podstawie: 'Pinedo'

Cena wylicytowana: 2 200
Estymacja: 2 500 - 3 500
Stan zachowania
- drobne ubytki, przetarcia

ID: 59845