Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)

30 października 2018, godz. 19:00

Sygnet z herbem 'Krzywda', XIX/XX w.

srebro, waga: 9 g, śr.: 2,1 cm

znaki złotnicze: austro-węgierska punca państwowa

Cena wylicytowana: 1 300
Estymacja: 1 500 - 2 000

ID: 63727