Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)

30 października 2018, godz. 19:00

Cukiernica skrzynkowa z herbem 'Lubicz', 1876 r.

August Teodor Werner, Warszawa

srebro złocone, waga: 627 g, próba: '84', 8,5 x 15,5 x 13 cm

na spodzie znaki złotnicze: złotnik 'T.WERNERiSa', znak graficzny złotnika, probierz 'OC', data, próba srebra, warszawska punca probiercza, stosowana w latach 1851-1915

na wieku wygrawerowany polski herb 'Lubicz'

Cena wylicytowana: 7 500
Estymacja: 8 000 - 10 000

ID: 63282