Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)

30 października 2018, godz. 19:00

Pudełko na cygara z herbem 'Leliwa', lata 30. XX w.

srebro, drewno, waga brutto: 465 g, próba: '3', 5,2 x 10,5 x 15,5 cm

na spodzie znaki złotnicze: polska punca państwowa, próba srebra, znak miejski 'K', złotnik 'AR'

na wieku wygrawerowany polski herb 'Leliwa' wnętrze wyłożone drewnem mahoniowym

Cena wylicytowana: 1 600
Estymacja: 1 800 - 2 500

ID: 64124