Polonica, Militaria, Batalistyka (wyniki)

30 października 2018, godz. 19:00

Autor nierozpoznany

Portret trumienny szlachcica z herbem 'Bojarski', XVIII w.

olej/blacha, 31,5 x 32 cm

na odwrociu muzealna etykietka wystawowa z opisem oraz numer depozytowy zapisany białą farbą: 'ZK/1008'

Cena wylicytowana: 14 000
Estymacja: 17 000 - 20 000

ID: 64082