ART OUTLET: Sztuka Współczesna (wyniki)

25 października 2018, godz. 19:00
Powrót do katalogu
17

Władysław Kufko
(ur. 1955, Brześć)

Kolekcja dinozaurów, 1997 r.

olej/płótno, 80 x 90 cm

sygnowany cyrylicą p.d.: 'Куфко' ('Kufko')

na odwrociu słabo czytelny opis i sygnatura

Cena wylicytowana: 2 200
Estymacja: 2 500 - 3 500
Podatki i opłaty
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%.
- Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji.
więcej informacji
Biogram artysty
Władysław Kufko jest artystką o polskich korzeniach, który urodził się w Brześciu. Edukację artystyczną odebrał w Liceum Plastycznym w Mińsku, następnie na Instytucie Sztuki w Kijowie. Jest członkiem Związku Artystów Plastyków Republiki Białoruskiej oraz Związku Polskich Artystów Plastyków. Jego prace eksponowane były na indywidualnych wystawach w rodzinnym Brześciu, Polsce ,Rosji, Niemczech i Holandii. W swoim dorobku ma również udział w licznych wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Artysta jest laureatem nagród i wyróżnień takich jak srebrny medal na wystawie "Młodzi Artyści" w Moskwie z roku 1987 i tytuł "Człowiek Roku w dziedzinie malarstwa" Białoruskiej Fundacji Kultury w 2000 roku.

ID: 61415

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem