16 października 2018, godz. 19:00
72

Maria Szeszuła
(ur. 1986, Poznań)

Pejzaż, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szeszuła 2018'

Cena wylicytowana: 1 200
Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. W 2012 obroniła dyplom na kierunku Architektura Wnętrz. Zajmuje się malarstwem, projektowaniem wnętrz, identyfikacją wizualną oraz grafiką.

ID: 63638