16 października 2018, godz. 19:00
70

Mateusz Rybka
(ur. 1986, Gdynia)

Rozmowy w rogu, 2018 r.

technika mieszana/płótno, 90 x 70 cm

sygnowany i datowany p.d.: 'M. Rybka '18'

na odwrociu opisany: 'M. Rybka -2018- | "Rozmowa w rogu"'

Cena wylicytowana: 2 000
Ukończył Liceum Plastyczne w Gdyni Orłowie na kierunku Reklama Wizualna oraz roczną policealną szkołę wideoklipu prowadzoną przez Yacha Paszkiewicza. Wspólne wystawy z M-CITY, AUTONE i innymi podczas jammu graffiti w Gdyni. Tworzy pod pseudonimem Acrylic Fetisch. Udział w wystawach: "Zbliżenia" Desa Unicum 2012; KCK Kostrzyn nad Odrą 2012. Jego prace pełne są nie-realizmu, często prezentują zagubioną perspektywę i tworzą własny, niepowtarzalny świat.

ID: 63946