16 października 2018, godz. 19:00

Urszula Kałmykow
(ur. 1986, Białowieża)

Poranne mgły nad jeziorem, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 150 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'U. Kałmykow 2018'

Cena wylicytowana: 2 000

ID: 64190