16 października 2018, godz. 19:00

Ewa Witkowska
(ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/płótno, 81 x 60 cm

sygnowany p.d.: 'WITKOWSKA'

Cena wylicytowana: 2 000
Od dzieciństwa bardzo interesowała się rysunkiem, przez wiele lat pracowała głównie ołówkiem starając się przenieść na papier świat dokładnie takim, jakim był. Zmiana narzędzia pracy na pędzel, a także wprowadzenie koloru do twórczości sprawiło, że kontury stały się płynne, natomiast kształty zaczęły przybierać formy geometryczne. Zakłada, że wszystkie linie tworzące kształty były do dyspozycji od zawsze i dla każdego, pozostaje zatem kwestia nadania im odpowiedniego układu.

ID: 63625