Grafika Artystyczna (wyniki)

4 października 2018, godz. 19:00
Powrót do katalogu
32

Barbara Narębska-Dębska
(1921 Włocławek - 2000 Aleksandrów Kujawski)

"Toruń - Podwórko przy ul. Podmurnej", 1948 r.

akwaforta/papier, 36 x 24,2 cm

signed and dated lower right: 'Barbara Narębska 1948' and described lower left: 'Toruń - Podwórko przy ul. Podmurnej'

Cena wylicytowana: 300
Estymacja: 500 - 1 000
Podatki i opłaty
- Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%.
- Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji.
więcej informacji
Biogram artysty
Studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom otrzymała w 1950 r. Należała do "Grupy Toruńskiej". Brała udział w wystawach międzynarodowej grupy artystycznej "Reflet" w Paryżu. Miała ponad 30 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień m. in.: srebrny medal Akademii Tomaso Campanella w Rzymie, medal na II Międzynarodowym Biennale Grafiki we Frechen oraz Nagrodę Miasta Torunia.

ID: 57383

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Tak, rozumiem