27 września 2018, godz. 19:00

Magdalena Solich
(ur. 1989, Toruń)

Bez tytułu, 2018 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: 'Magdalena Solich | 2018'

Cena wylicytowana: 800
Absolwentka Malarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Policealnej Szkoły Projektowania i Konfekcjonowania Odzieży w Toruniu. Dyplom z malarstwa sztalugowego uzyskała w 2015 roku, pod kierunkiem prof. Lecha Wolskiego. W roku 2016 artystka dostała wyróżnienie do wystawy DYPLOMY 2015 w CSW w Toruniu oraz Nagrodę Stowarzyszenia Przyjaciół Wydziału Sztuk Pięknych UMK za cykl obrazów "Afirmacja życia i natury". Jeden z obrazów tego cyklu dostał się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego. Malarka ma na swoim koncie kilkanaście wystaw zbiorowych i indywidualnych w Toruniu, Kowalewie-Pomorskim, Grudziądzu, Włocławku, Inowrocławiu, Bielsku-Białej oraz Bydgoszczy, Sopocie, Krakowie, Warszawie, Bratysławie i Wiedniu. Od 2016 roku należy do Związku Polskich Artystów w Bielsku-Białej.

ID: 62736