27 września 2018, godz. 19:00

Dominik Smolik
(ur. 1982, Kraków)

Universum IV, 2018 r.

akryl/płótno, 140 x 180 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dominik Smolik | AKRYL/PLÓTNO | 140 x 180 CM | "Universum IV" | KRAKÓW | 2018 r. | Smolik'

Cena wylicytowana: 2 000
W latach 2002-07 studiował na Wydziale Malarstwa Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, w pracowniach prof. Romualda Oramusa, prof. Romana Łaciaka i prof. Grzegorza Bednarskiego. W 2008 roku ukończył Studium Podyplomowe Politechniki Krakowskiej z zakresu Architektury, Konserwacji i Aranżacji Wnętrz Obiektów Sakralnych. Brał udział w wielu krakowskich wystawach oraz w Międzynarodowym Plenerze w Rawennie w 2007 roku.

ID: 62797