27 września 2018, godz. 19:00

Wacław Sporski

Nowy świat, 2018 r.

olej/płótno, 65 x 75 cm

sygnowany l.d.: 'Wsporski'

na odwrociu opisany: 'W. Sporski | -Nowy świat- | p/o 65 x 75'

Cena wylicytowana: 1 600
Jest Białorusinem polskiego pochodzenia. Należy do Towarzystwa Polskich Plastyków na Białorusi. Ukończył uczelnię im. Glebowa w Mińsku.

ID: 62035