27 września 2018, godz. 19:00

Michał Rejner
(ur. 1995, Ruda Śląska)

MR40-S1, 2018 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm (w świetle oprawy)

sygnowany p.d.: 'M. Rejner'

na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy

Cena wylicytowana: 1 900
Artysta o bardzo wszechstronnym charakterze swojej twórczości. Pracuje z różnymi mediami i stara się wprowadzać nowe trendy do świata sztuki skupiając się na ludzkich emocjach i zależnościach między nimi. Działa w obrębie sztuki współczesnej tworząc obrazy, rzeźby czy instalacje. Jego największy cel to zaprezentowanie swoich prac na każdym kontynencie świata, za każdym razem prezentując coś nowego. Swoje prace prezentował w galeriach w Chicago, w Nowym Jorku- gdzie jego praca została nagrodzona przez kuratora John Cloud Kaiser, w Wenecji, Mediolanie, Kolumbii i w Polsce.

ID: 62696