27 września 2018, godz. 19:00

Bastien Ducourtioux
(ur. 1987, Gueret, Francja)

Emptyness, 2018 r.

olej, spray/płótno, 142 x 110 cm

sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Emptyness, 2018 | Bastien Ducourtioux'

Cena wylicytowana: 3 000
Francuski malarz pochodzący z Tuluzy. W 2012 ukończył studia na kierunku Graphic Design. Rok później przyjechał do Polski kontynuować naukę w poznańskiej School of Form. Ostatnio szlifuje swoją technikę i warsztat we Wrocławiu. Fascynują go ludzie i ich oblicza, w swojej twórczości koncentruje się na ich portretowaniu w różnych momentach, próbując tym samym uchwycić ich jednostkowość i unikalne rysy.

ID: 62589